24.7 C
İstanbul
20 Haziran 2024
Renticar Araç Kiralama

Ağız Sulandıran Lezzet Hamburger ve İstanbul’un En İyi Hamburgercileri

GastroAğız Sulandıran Lezzet Hamburger ve İstanbul’un En İyi Hamburgercileri
Okuma Süresi: < 1 dakika


İster diyette olalım isterse sağlıklı beslenelim, hiçbirimiz ona hayır diyemiyoruz. Akla bir kere düştü mü gitmek bilmiyor, yedikçe lezzetine doyum olmuyor. Sulu sulu köftesi, eriyen peyniri, taptaze ekmeği ve daha fazlası. Evet, tam da ondan bahsediyoruz: Hamburger.

Hepimiz ona bayılıyoruz burası doğru. Peki bir kere yediğimizde bir daha isteyeceğimiz o nefis hamburgerleri hangi mekânlar yapıyor? İşte İstanbul’un en iyi hamburgercileri…

Beşiktaş’ın Lezzet Bombası: Harvey Burger

Buranın nefis köftelerinin sırrı kesinlikle köftelerin meşe kömüründe pişiyor olması. Çokça çeşit bulunduran Harvey Burger’de kendinize uygun bir burger bulacağınıza eminiz: Patlıcan beğendili, acılı, pastırmalı ve daha fazlası…

Adres: Cihannüha Mahallesi Barbaros Bulvarı No:83/A, Beşiktaş, İstanbul

Uyarıyoruz! Bu Tek Seferlik Bir Lezzet Olamaz: BOB Best Of Burger

Beşiktaş’tan vapurla Kadıköy’e geçtik mi? O zaman Moda’nın en iyi burgercilerinden biri olan BOB Best Of Burger’e uğrama zamanı. Yalnızca görüntüsüyle bile sizi başka dünyalara götürecek bu burgerler eminiz tek seferlik kalmayacaktır.

Adres: Caferağa Mahallesi, Kağnı Sokak, No:2, Moda, İstanbul

Kapalı Hamburger Sevdalıları Toplanın: Mr. Hamza Plus

Bu mekânın lezzet konusundaki iddiası bile yeter. Özellikle kapalı hamburger konusunda çok başarılı olan Mr. Hamza Plus, bu işin gerçekten hakkını veriyor. Hamburger yerken dökülmesinden şikâyet edenlerdenseniz Mr. Hamza Plus’ın kapalı hamburgerini çok seveceksiniz.

Adres: Halaskargazi, Zafer Sokağı, No: 5/A, Şişli, İstanbul

Denemeden Olmaz: Esteban

Burger gurmelerinin vazgeçilmez durağı Esteban ile devam ediyoruz. Bir burgeri var ki… Gravyer peyniri ve trüflü mornay sosu ile ilk ısırıkta bambaşka bir dünyaya götürüyor. Mendoza burger bizim buradaki tercihimiz oldu. Siz de bu nefis mekâna mutlaka bir şans verin. Unutmayın, denemeden olmaz!


Adres: Abbasağa Mahallesi, Yıldız Caddesi, No: 1, Beşiktaş, İstanbul

Bu mekanlar bana uzak diye üzülmeyin. RentiCar ile bu nefis burgercileri ziyaret etmek çok kolay! Siz de hemen RentiCar’ın web sitesinden bütçenize en uygun ve en konforlu aracı kiralayın, hem lezzetli burgerlerin keyfine varın hem de RentiCar’la hayatın tadını yolda çıkarın!

Okumanızı Öneririz
En Son Yüklenenler