24.7 C
İstanbul
20 Haziran 2024
Renticar Araç Kiralama

Çanakkale Sanatla Buluşmaya Hazırlanıyor

KeşfetÇanakkale Sanatla Buluşmaya Hazırlanıyor
Okuma Süresi: < 1 dakika


Bu yıl 8’incisi düzenlenecek olan Çanakkale Bienali, 1  Ekim-5 Kasım tarihleri arasında sanatseverlerle buluşacak. Bienalde “Birlikte nasıl çalışırız?”  teması altında topluluk, çalışma ve birliktelik deneyimlerine odaklanacak. Çanakkale Bienali İnisiyatifi – CABININ tarafından hayata geçirilen Çanakkale Bienali, 2008 yılından bu yana düzenleniyor ve şehre çok sayıda ziyaretçi çekiyor. Bu sonbahar da herkes Çanakkale’de özgün bir sanat deneyimi yaşamaya hazırlanıyor.

Sanat Çanakkale’de!

Sanatçılar bienalde bu yıl konukseverlik, dostluk, iş birliği, emek, sorumluluk, adalet, bağışlama, hafıza, yas, neşe gibi farklı kavramlara odanlanıyor. Bunun yanı sıra “birlikte yaşama” zorunluluğunun peşini bırakmayan, imkânsızlıkların, yalnız başına kalabalıklar içinde yaşamanın, bir sofranın etrafında buluşmanın, doğanın bir parçası olarak hareket etmenin farklı biçim ve yöntemlerine bakmayı önerecekler.

1 Ekim’de başlayacak olan Çanakkale Bienali, Çanakkale kent merkezindeki farklı mekânlarda ve Troya Müzesi’nde düzenlenecek sergiler ve etkinliklerle güzel bir deneyim sunacak.  Programın detayları ve güncel bilgiler için bienal sitesini takipte kalabilirsiniz.
https://www.canakkalebienali.com

Siz yeni keşiflere açılırken RentiCar araç kiralama ihtiyaçlarınıza birbirinden farklı opsiyonlarıyla çözüm sunuyor. RentiCar’la Hayatın Tadı Yolda Çıkar!

Okumanızı Öneririz
En Son Yüklenenler