20.4 C
İstanbul
23 Nisan 2024
Renticar Araç Kiralama

En İyi Otomobil Uygulamaları

Otomotiv DünyasıEn İyi Otomobil Uygulamaları
Okuma Süresi: 2 dakika

Doğru mobil uygulamalar hayatı kolaylaştırıyor. Her gün hayatımıza, farklı ilgi alanları, ihtiyaç ve beklentiye yönelik onlarca yeni uygulama katılıyor. Otomobil kullanıcıları için de bu durum farklı değil. İhtiyaçlar çeşitlendikçe, bu ihtiyaçlara cevap veren mobil uygulamalar da hayatımızdaki yerlerini almaya devam ediyor. Biz de hayatınızı kolaylaştırma konusunda yardımcı olmak adına sizler için, otomobil dünyasındaki en faydalı ve en çok kullanılan uygulamaları derledik.

Sürüo

Doğrudan ülkemize yönelik bir uygulama olan Sürüo, hız koridorlarında ceza yemeden geçebilmek adına gerçek zamanlı hız istatistikleri tutmaktan, akaryakıt fiyatlarını anlık olarak takip etmeye kadar birçok farklı konuda destek sağlayan çok faydalı ve fonksiyonel bir uygulama. Geliştirilmeye devam eden Sürüo, yakın bir gelecekte araç sahiplerinin vazgeçilmez uygulaması olmaya aday.
Google Play

Ücretsiz Park Yeri

Özellikle büyük şehirler için hayat kurtaran bir uygulama olan Ücretsiz Park Yeri, park yeri bulma konusundaki bazen onlarca dakikanızı çalan zorluğu kolayca aşmanızı sağlıyor. Sistemde kayıtlı yüzlerce farklı park yerini harita üzerinden bulup, aracınızı kolayca park ederek hem yakıt hem de zamandan ciddi şekilde tasarruf edebilirsiniz.
Google Play

Drivemode

Drivemode güvenli bir sürüş deneyimi ve her an online olabilme imkânını bir arada sunuyor. Farklı mesajlaşma uygulamalarının her biriyle uyumlu olacak şekilde sesli mesaj yazdırma imkânı tnaıyan Drivemode, buna ek olarak bir yandan navigasyon kullanırken diğer uygulamalarınıza da rahatça erişebilme imkânı tanıyor.
Google Play

Drivvo

Motorlu araçlara ait onlarca farklı gider ve masraf kalemini tek tek takip etmek zor olabiliyor. Drivvo, bu konuda hayatınızı kolaylaştıracak bir uygulama olarak öne çıkıyor. Yakıt tüketiminden bakıma kadar aklınıza gelebilecek tüm harcamaları takip edebileceğiniz, en yakın benzin istasyonlarını görebileceğiniz ve yakıt ihtiyacınız konusunda sizi uyaran Drivvo, oldukça kullanışlı bir uygulama.
Google Play | App Store

EOBD Facile

EOBD Facile basitçe bir arıza tespit uygulaması. Renault, Peugeot, Citroen, Opel, BMW, Ford, Audi, Volkswagen, Skoda, Fiat, Alfa Romeo gibi birçok lider markaya ait araçlarla wi-fi ya da Bluetooth aracılığıyla bağlantı kuran EOBD Facile, bağlantı kuracağı ELM327 okuyucu satın almanız durumunda aracınızın tüm sorunlarıyla ilgili sizi bilgilendiriyor.
Google Play | AppGallery

Siz yeni keşiflere açılırken RentiCar araç kiralama ihtiyaçlarınıza birbirinden farklı opsiyonlarıyla çözüm sunuyor. RentiCar’la Hayatın Tadı Yolda Çıkar!

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Okumanızı Öneririz
En Son Yüklenenler