24.7 C
İstanbul
20 Haziran 2024
Renticar Araç Kiralama

Terletmeyen Yaz Restoranları 

GastroTerletmeyen Yaz Restoranları 
Okuma Süresi: < 1 dakika


Tam sıcağın patladığı zamanlara geldik sayılır. Gün içinde iş güçle uğraşırken bir de sıcak havalar iyice bunaltır hâle geldi. Herkes güneş battıktan sonra günün yorgunluğunu atmaya yardımcı olacak restoranlar arıyor. Zaten şöyle denizin masmavi manzarasıyla hafif rüzgâr eşliğinde nefis bir akşam yemeğine kim hayır der ki? “Evet” diyenleri aşağıda bulunan yaz restoranları listemize doğru alalım.

Sky Karaköy

Karaköy’ün nefis tarihî dokusuyla birlikte gökyüzündeki yıldızların eşleştiği enfes bir mekân bu. Deniz manzarası ise Adalar’dan Galata Kulesi’ne kadar desek? Yemeklerinin lezzetleri de anlatmakla bitmez. Tüm günün yorgunluğunu atmak için kesinlikle doğru mekân.

Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa, Mumhane Cd. No:26, 34425 Beyoğlu/İstanbul

Simone

Deniz manzarası tabi güzel fakat bu mekânda deniz manzarasını bir kenara bırakıp İstanbul’un enfes tarihî dokusuyla sizi baş başa bırakıyoruz. Akdeniz mutfağının serinleten lezzetlerini deneyimlemeniz ve günün bunaltıcı sıcaklığını unutabilmeniz için mükemmel bir mekân.

Adres: Asmalı Mescit, General Yazgan Sk. no 6, 34430 Beyoğlu/İstanbul

Goya Lounge

Bu mekânın manzarasına söz yok, köprüyle birlikte birleşen gün batımı manzarası gerçekten izlemeye doyamayacağınız türden. Bu manzarayla birlikte yediğiniz zaten çok lezzetli olan yemeklerinizin hazzı iki katına çıkacak. Yine aynı yerde, Reina’da bulunan Cave By Goya ise hafta sonu kaçamakları için çok uygun. Burası aslında loş atmosferi ve DJ müzikleri ile bir cumartesi akşamı oturup pazar sabahını görebileceğiniz bir yer.

Adres: Ortaköy, Muallim Naci Cd. No:44, 34347 Beşiktaş/İstanbul

Simple

Walton Hotels’in terasında açılmış olan Simple, kahvaltıdan akşam yemeğine tüm seçeneklerin hakkını veriyor. Size eşlik eden Galata manzarasından da söz etmemek mümkün değil. İster sabahın enerjisi için bir kahvaltı tercih edin isterseniz de hafif rüzgârlar eşliğinde nefis bir akşam yemeğinin tadını çıkarın. Her türlü memnun kalacağınızdan eminiz.
Adres: Bereketzade, Şair Eşref Paşa Sk., 34420 Beyoğlu/İstanbul

Siz yeni keşiflere açılırken, RentiCar araç kiralama ihtiyaçlarınıza birbirinden farklı opsiyonlarıyla çözüm sunuyor. RentiCar’la Hayatın Tadı Yolda Çıkar!

Okumanızı Öneririz
En Son Yüklenenler