20.4 C
İstanbul
23 Nisan 2024
Renticar Araç Kiralama

Yolculuğunuza Eşlik Edecek En İyi Spotify Listeleri

Hobi – LifestyleYolculuğunuza Eşlik Edecek En İyi Spotify Listeleri
Okuma Süresi: < 1 dakika


Şehir hayatını seviyoruz ama arabaya atlayıp özgür hissedeceğimiz bir kaçış planını da her zaman cepte tutuyoruz. Direksiyonu bazen bir müzik festivaline, bazen bir yaz tatiline doğru çevirirken en iyi yol şarkısını arıyoruz. Biraz değişiklik istediğinizde ya da sürekli dinlediğiniz şarkılardan sıkıldığınızda yeni alternatifler aradığınızı iyi biliyoruz. Hangimiz sıkılmadık ki?

Sizi motive edecek, müzik piyasalarının gündemini yakalamanızı sağlayacak birbirinden farklı türdeki müzik listelerini bu yazıda bulabilirsiniz. Ruhunuza iyi gelen ve bağıra çağıra eşlik etmenizi sağlayacak şarkıları sıraya eklediyseniz eğlenceli bir yolculuğa başlamaya hazırsınız demektir. RentiCar’la kolayca kiralayıp hayatın tadını yolda çıkarmanın zamanı geldi.

Müziği duymakla yetinmeyip dinleyenler buraya! İşte yolculuğunuza eşlik edecek en keyifli Spotify listelerinden birkaçı.

Indie Rock Road Trip


Çalmaya başladığı andan itibaren seratonin salgılatan eğlenceli bir liste. Uzun yola çıkarken mutlaka dinlenecek müzikler arasına ekleyin ama 5 dakikalık bir yolda bile sizi gülümseteceğini unutmayın. Play tuşuna basmanız yeterli.

Road Trip 2022 Classics


Zaman nasıl hızlı geçti, ne ara mola yerine vardık? dedirten anlar vardır. İşte bu liste, o anları yaşatıyor. Klasik rock ve yeni pop’un harika bir karışımına sahip ve süper iyimser bir liste. Sabahın erken saatlerinde araba kullanmaya başladıysanız kahvenizi alın ve müziğin sesini açın.

Arabada çalan iyi bir müzik iyi bir yol arkadaşı gibidir.

Viral 50


Gündemden kopmayıp kendinizi güncellemek istiyorsanız bu liste tam size göre. Tüm dünya dillerinden son zamanların yeni ve popüler şarkılarını bu listeyle yolda keşfedebilirsiniz.

Hareketli Doksanlar


Nostalji tutkunuysanız ve 90’lar ruhu bir başka diyorsanız tam size göre bir önerimiz var. Bu liste dillere pelesenk olmuş hareketli Türkçe 90’lar şarkılarından oluşuyor.

Yeni Akımlar, Yeni Sesler!

Türk müzik piyasasına hızlı ve iddialı giriş yapan genç müzisyenlere kulak veriyoruz. Eminiz yeni keşifler sizi en az yolculuğunuz kadar heyecanlandıracak. Siz de beğendiğiniz listeleri ve yol şarkılarını sosyal medya hesaplarımızdan bizimle paylaşmayı unutmayın.

Siz yeni keşiflere açılırken RentiCar araç kiralama ihtiyaçlarınıza birbirinden farklı opsiyonlarıyla çözüm sunuyor. RentiCar’la Hayatın Tadı Yolda Çıkar!

Okumanızı Öneririz
En Son Yüklenenler