19.7 C
İstanbul
27 Mayıs 2024
Renticar Araç Kiralama

Canımız Babalarımızın Çok Seveceği Tatil Fikirleri

Gezi – SeyahatCanımız Babalarımızın Çok Seveceği Tatil Fikirleri
Okuma Süresi: 2 dakika


Dün, bugün veya yarın… Daima seveceğimiz babalarımız, bizler için her gün durmadan çalışıyor. Babalar günü de yaklaşmışken herkesi tatlı bir hediye telaşı sardı. Kimisi klasik hediye seçimlerini sürdürürken kimisi de farklı hediyeler arayışında. Her babanın zevkleri ve renkleri farklıdır elbette. Biz de size bugün birçok farklı babalar günü tatili fikri ile geldik. Farklı bir hediye arayışında olanlar; sizler için hiç durmadan çalışan babalarınıza keyifli bir tatil hediye etmeye ne dersiniz?

“Mangalsız tatil olur mu?”

Her baba birbirinden farklıdır. Fakat birçoğunun ortak bir özelliği vardır; mangal yapmak. Sizin de babanız mangal yapmaktan hoşlanıyorsa onu bu babalar gününde güzel bir doğa tatiline çıkarabilirsiniz. Mangal yaparken ona eşlik etmeniz onun için en büyük hediye olacaktır!

Okumayı sevenler için

Babanızın elinden kitap düşmüyorsa, boş olduğu her dakika kendini bir şeyler okurken veya araştırırken buluyorsa bu fikir tam da sizin babanıza göre! Yaşadığınız yerin kültür sanat etkinliklerine göz atarak babanızı kültür sanat gezisine çıkarabilirsiniz. Araştırmayı ve yeni şeyler öğrenmeyi seven babalar için unutulmayacak güzel bir seçenek.

Denizde çok açılanlar

Bazı babalar deniz-kum-güneş tatillerini çok sever. Havalar da böyle güzel ısınmışken hafta sonu babalar gününde babanızı bir sahile götürebilirsiniz. Birlikte yüzerek denizin berrak suyunun keyfini çıkarabilir, sonrasında da şezlonga uzanarak güneşin güzel sıcaklığını teninizde hissedebilirsiniz.

NBA hayranları buraya

Spor sever bir babanız varsa bu maçları asla kaçırmak istemez. Tam da 19 Haziran Babalar Günü’ne denk gelen bir NBA maçı için bilet alabilir ve spor tutkunu babanıza harika bir Babalar Günü yaşatabilirsiniz!

Bu tatillere RentiCar ile ulaşmak çok kolay! Siz de babanıza uygun tatil fikrini seçerek ona özel bir gün yaşatmak istiyorsanız, hemen RentiCar’ın web sitesinden babanızın en çok seveceği arabayı kiralayın ve babanızla birlikte babalar gününün keyfini çıkarın!

Siz yeni keşiflere açılırken RentiCar araç kiralama ihtiyaçlarınıza birbirinden farklı opsiyonlarıyla çözüm sunuyor. RentiCar’la Hayatın Tadı Yolda Çıkar!

Okumanızı Öneririz
En Son Yüklenenler