18.3 C
İstanbul
23 Nisan 2024
Renticar Araç Kiralama

“Destinasyon Düğünü” Hayali Kuranlara

Hobi – Lifestyle“Destinasyon Düğünü” Hayali Kuranlara
Okuma Süresi: 2 dakika


Hayatınızın en heyecanlı ve güzel anlarının gerçekleşeceği düğününüzü nerede yapmak istediğinizin kararını vermekte zorluk mu çekiyorsunuz? Yoksa “hayalimdeki mekânı bulabilecek miyim” sorusu mu kafanızı meşgul ediyor?

Son zamanların en popüler düğün konsepti olan “Destinasyon Düğünü” neymiş bir bakalım.

Kafanızda şehir, kır yahut kumsal fikirlerinden birini belirledikten sonra mekânı seçip birlikte olmak istediğiniz dostlarınız ile dilediğiniz ülkede bu geceyi gerçekleştirmek. Şimdi birlikte dünyanın birçok yerinde yapılan farklı konseptlere bakalım.

Kumsal Düğünü Hayali Kuranlar için

Şile Aqua Beach / İstanbul

Romantizm kokan Şile Aqua Beach’ te evlenmek masal gibi bir düğün yapmanız için güzel bir alternatif. Harika plajları ile ilgi gören Şile’de, kumların üzerinden nikâh alanına giderken kendinizi âdeta bir rüyanın içinde gibi hissedeceksiniz. Dekorasyondan süslemelere değin tüm ayrıntılar ile ilgilenen mekân, en özel ve bir o kadar da kaygılı olduğunuz o geceyi muhteşem bir şekilde geçirmeniz için elinden geleni yapıyor.

Huvafen Fushi, Maldivler

İlk dansı yıldızların altında çıplak ayakla yapmak birçoğumuzu mutlu edecektir. Ama eğer bahsedilen kumsal Maldiv’ler ise kimse hayır diyemez. Masmavi suları ve bembeyaz kumu, hayatınızın o en muhteşem anlarını şüphesiz unutulmaz kılacaktır. Dünyanın en romantik manzaralarından birine sahip olan mekân cennetteymişsiniz gibi hissettirecek.

Şehir Düğünü Hayali Kuranlar için

Four Seasons, Floransa, İtalya

Dünyanın en güzel şehirleri arasında tartışmasız ilk 3’te yerini alacak olan Floransa, düğününüzü yapmanız için en ideal kentlerden biri. Four Seasons Floransa, gidenleri büyülüyor. Her noktası sanat kokan Duomo manzaralı bahçesiyle düğününüzü unutulmaz kılacak. “Siz hayal edin, biz size ötesini bahşedelim” edasında hareket eden ekibiyle, sizlere efsanevi bir gece yaşatıp ihtiyacınız olan her şeyi sunacaklarından şüpheniz olmasın.

Lara, Kalkan Recency Hotelleri / Antalya

Daha önce 11 medeniyetin yaşadığı bu toprakları görüp de hayran olmayan yoktur. Bu uygarlıklar arasında, bugüne kadar tarih müzesi olarak korunan yerler… Mitolojide tüm dünyanın bildiği, Zeus ve Hera’nın aşklarını yaşadığı Antalya’daki bu Akdeniz topraklarında kim en özel gecesini yaşamak istemez ki!

Aşkın şehri Antalya, düğününüzü bir masala dönüştürecek.

Kır Düğünü Hayali Kuranlar için

Shilstone, Devon, İngiltere

Yeşilliklerle zarif bir şekilde oluşturulan, mumlarla vurgulanan perdelerle davetkâr bir giriş yolu oluşturmuş olan mekân sizi ve davetlileri bir hikâyenin içine alacak. Sayısız ödül kazanmış olan mekân, yaz havası için havadar, hasır vurguları, yaldızlı tonlar ve tonlarca gür yeşillik ile eşleştirmiş. Burayı gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.

Siz yeni keşiflere açılırken RentiCar araç kiralama ihtiyaçlarınıza birbirinden farklı opsiyonlarıyla çözüm sunuyor. RentiCar’la Hayatın Tadı Yolda Çıkar!

Okumanızı Öneririz
En Son Yüklenenler