26.4 C
İstanbul
23 Temmuz 2024
Renticar Araç Kiralama

En Çok Tercih Edilen Aile Arabaları

Otomotiv DünyasıEn Çok Tercih Edilen Aile Arabaları
Okuma Süresi: 2 dakika

Aile arabasında olması gerekenler, doğru aile arabasını nasıl seçebileceğiniz ve en ideal aile arabası hangisidir konusunda daha önce sizlerle paylaştığımız yazımıza ek olarak şimdi de tüketicilerin tercihlerini incelemek istedik. Tüketicilerin kişisel görüşleri ve tercihleri, araç kiralama markalarının ve satış kanallarının verilerinden hareketle, ideal bir aile arabasında olması gereken tüm özellikleri barındıran ve bu nedenle geçtiğimiz yıllarda en çok tercih edilen aile arabaları hangileri diye araştırdık ve sizler için derledik. Farklı ekonomik sınıf ve segmentlerden, her beklentiye ve ihtiyaca uygun en iyi araçlara göz atmak isterseniz yazımızı inceleyebilirsiniz.

Dacia Duster

SUV kategorisinde yer alan, 5 kişilik Dacia Duster, geniş bagaj hacmi ve tüm donanımına karşın mütevazı kabul edilebilecek bütçesiyle en çok tercih edilen aile arabaları kategorisinin ilk sıralarında yer alıyor.

Honda HR-V

Performansıyla öne çıkan Honda HR-V, oldukça tasarruflu bir 5 kişilik SUV olması nedeniyle aile arabası olarak en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Honda HR-V, konforun öncelendiği iç mekânı ve sürüş zevkiyle hem ihtiyaç hem de sürüş keyfini bir arada bulabileceğiniz bir seçenek.

Peugeot 3008

Peugeot’nun 5 kişilik SUV modeli olan 3008’in ilk göze çarpan özelliği yüksek bagaj hacmi. Şıklığı, zarafeti ve konforunu yüksek bagaj hacmiyle desteklemesi, Peugeot 3008’in birçok aile tarafından ilk tercih edilen aile aracı olmasını sağlıyor.

Volkswagen Passat

Ülkemizde belki de en çok sevilen, yollarda çok uzun yıllardır görmeye aşina olduğumuz markalarından Volkswagen’in, 5 kişilik sedan modeli Passat, birçok aile tarafından tercih edilen, en güvenli ve en dayanıklı aile arabalarından biri. Yüksek bagaj hacmi, güçlü motoru ve düşük yakıt tüketimiyle Passat, önümüzdeki yıllar da yollarda çokça rastlayacağımız araçlardan biri olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Toyota Corolla

Emsallerine kıyasla daha düşük bir bagaj hacmi sunmasına rağmen bu açığını konfor ve dayanıklılık gibi adıyla özdeşleşen artılarla fazlasıyla kapatabilen bir araç Toyota Corolla. 5 kişilik aracın konforuna ek olarak sağladığı akıllı güvenlik sistemleri, dayanıklı yapısı ve ek donanımlarıysa Corolla’nın en çok tercih edilen aile araçlarından biri olmasının önemli nedenleri arasında.

Siz yeni keşiflere açılırken RentiCar araç kiralama ihtiyaçlarınıza birbirinden farklı opsiyonlarıyla çözüm sunuyor. RentiCar’la Hayatın Tadı Yolda Çıkar!

Okumanızı Öneririz
En Son Yüklenenler