19.5 C
İstanbul
27 Mayıs 2024
Renticar Araç Kiralama

En Romantik Balayı Rotaları 

Gezi – SeyahatEn Romantik Balayı Rotaları 
Okuma Süresi: < 1 dakika


Romantik bir balayı planlanmak istendiğinde, herkese uyan tek bir kalıp yoktur. Balayı her yeni çift için eşsiz bir süreçtir. İster Afrika’da safariye çıkın ister Maldivler’de suyun üstünde bir villada kalın ister İzlanda’nın buzullarını keşfedin; en iyi balayı destinasyonları birlikte vakit geçirmenize ve ömür boyu sürecek unutulmaz anılar yaratmanız için en iyi zamandır.  

Biz Paris’e bayılıyoruz. Ya siz?

Paris, herkesin en romantik destinasyonlar listesinde ilk sıralarda. Sevgilinizle rüya gibi caddelerde yürümek size kendinizi özel hissettirecek. Ayrıca yemek, sanat ve kültür, Paris’teki herhangi bir balayının büyük bir parçası. İster Eyfel Kulesi manzaralı Hyatt Regency Paris Etoile gibi ünlü bir otelde ister Champs Elysées yakınlarındaki Hotel Beauchamps gibi bir butik otelde konaklayın, romantizmi her yerde hissedeceksiniz.

Yunanistan, Santorini

Düğünler için bir numaralı destinasyon olan Santorini de balayı çiftleri için çok popülerdir. Ada, tümü mavi denizlerin ve beyaz mimarinin güzel bir fonunda kurulmuş, güneşin ve yüzlerce yıllık antik tarihin eşsiz bir karışımını sunar. Balayınızı unutulmaz kılacak bir tercih olacaktır.

İtalya, Floransa

Floransa yüzyıllardır aşıklar için büyüleyici olmuştur. Arnavut kaldırımlı sokakları ve özgün mimarisinden tarihî köprülerine ve görkemli Duomo’ya kadar Floransa, sevgilinizle keşfedilmeyi bekliyor. Bir teras kafede kahvenizi yudumlayın ve ardından Michelangelo’nun David’i veya Botticelli’nin Venus Rising’i gibi inanılmaz sanat eserlerini görün. Aşkınızın tadını çıkarın.

En güzel ve en rahat balayılar için havalimanları bana çok uzak diye üzülmeyin. Hemen RentiCar aracılığı ile bütçenize en uygun aracı kiralayın. Çok sevdiğiniz bir arkadaşınızdan rica edin ve sizi kiraladığınız araç ile havalimanına bıraksın. RentiCar ile hayatın tadını yolda çıkar!

Siz yeni keşiflere açılırken RentiCar araç kiralama ihtiyaçlarınıza birbirinden farklı opsiyonlarıyla çözüm sunuyor. RentiCar’la Hayatın Tadı Yolda Çıkar!

Okumanızı Öneririz
En Son Yüklenenler