31.8 C
İstanbul
24 Temmuz 2024
Renticar Araç Kiralama

Geleceğe Dönüş Hayranlarına Müjde!

Otomotiv DünyasıGeleceğe Dönüş Hayranlarına Müjde!
Okuma Süresi: < 1 dakika


Back To The Future, Türkçe ismiyle Geleceğe Dönüş, kuşkusuz sinema tarihinin en sevilen bilimkurgu film serisi. İlk filmi ile 1987 yılında sinema severlerle buluşan film serisi tüm dünyada ses getirmişti. Michael J. Fox ve Christopher Lloyd gibi isimleri bir araya getiren yapım, aynı zamanda ikonik DeLorean otomobili ile de çok dikkat çekti. 

Sinema dünyasıyla ikonikleşen arabaların en başında gelen DeLorean, aradan geçen bunca yıldan sonra etkileyici, modern ve fütüristik tasarımıyla yeniden döndü.  

İkonik Delorean Arabası Şimdi Yenilendi!

80’li yıllara damgasını vuran Geleceğe Dönüş filminde zaman yolculuğu için kullanılan DeLorean Motor Company’nin DMC-12 aracının yeni adı ‘DeLorean Alpha5’ oldu.

Italdesign tarafından tasarlanan yeni Alpha5, coupe stili gövdesi, martı kanat kapıları ve arka camındaki panjurlarla ikonik DMC-12’nin DNA’sını taşıdığını belli etse de genel tasarım olarak çok daha modern bir görünüme sahip. 

70’li yıllarda sektöre hızlı bir giriş yapan ancak istediğini bulamayıp iflas eden DeLorean Motor Company (DMC), yıllar sonra elektrik motorlu bir otomobille geri döndü. “Alpha5” adlı otomobil, şirketin ticari hayatında ürettiği tek model olan DMC-12’den ilham aldı. 

Sadece 88 adet üretilecek olan Alpha5, 2024 yılında yollarda olacak. Belki bir gün bu muhteşem arabayı İstanbul sokaklarında da görürüz. 

Siz yeni keşiflere açılırken, RentiCar araç kiralama ihtiyaçlarınıza birbirinden farklı opsiyonlarıyla çözüm sunuyor. RentiCar’la Hayatın Tadı Yolda Çıkar!

Okumanızı Öneririz
En Son Yüklenenler