28.5 C
İstanbul
23 Temmuz 2024
Renticar Araç Kiralama

Geniş Bagajlı Araç Kiralamak İstiyor Musunuz?

Otomotiv DünyasıGeniş Bagajlı Araç Kiralamak İstiyor Musunuz?
Okuma Süresi: 3 dakika

Bagajı geniş araçlar özellikle ailelerin en fazla tercih ettiği seçeneklerin başında gelmektedir. Başta uzun yol seyahatleri olmak üzere çoğu kez geniş bir bagaja ihtiyaç duyarız.

Sedan ya da geniş bagajlı araçları tercih ederken kaç litre bagaj hacmi olduğuna dikkat etmelisiniz.Eşyalarınızın rahat bir biçimde bagaja sığması ve herhangi bir güvenlik sorunu teşkil etmemesi yolculuk esnasında çok önemli bir detaydır.

Hangi aracı kiralarsanız geniş bir bagaj konforuyla karşılaşırsınız? Bu sorunun cevabını merak ediyorsanız cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Hangi araç modellerinin bagaj hacmi büyüktür?

Bagaj Hacmi

Bagaj hacmini büyük istiyorsanız HB modelleri sizin aradığınız bir model olmayacaktır. Rahat ve atik araçlar olsalar da istediğiniz bagaj hacim konforunu bu araç gamında bulamayabilirsiniz. Sedan ve SUV modelleri ise ihtiyacınıza en uygun araç modelleri olarak dikkat çekmektedir. Bazı modellerin bagaj hacimlerini listeledik.

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat: En çok tercih edilen araç modellerinden olan Passat, konforlu sürüşün yanı sıra geniş bagaj hacmiyle dikkat çekiyor. 565 litrelik bagaj hacmiyle ihtiyacınızı karşılayacak bir araç.

Renault Megane Sedan

Renault Megane Sedan: Ülkemizde yeni Renault Megane Sedan serisi epey ilgi gördü. En çok satan araçlar listesinde başı çeken model, sağladığı konfor ve cimri yakıt tüketimiyle ilgi odağı oldu. 550 litrelik bagaj hacmiyle aile arabası hüviyetini de bir bakıma kazanmış oldu.

Renault Talisman

Renault Talisman: Mübalağa yapacak olursak bagajında mini bir ev kurabilirsiniz. Tam 608 litrelik bagaj hacmine sahip olan araç, sedan sınıfının en geniş bagajlarından birine sahiptir.

Skoda Superb

Skoda Superb: Albenisi olan sedanların başında gelen, sürüş keyfi sunan lüks bir araç olanSuberb, 595 litrelik bagaj hacmiyle de çok büyük bir konfor sağlamaktadır.

Seat Toledo

Seat Toledo: Uzun yolculuklarda tercih edebileceğiniz araçlardan biri de Seat Toledo’dur. 550 litrelik bagaj hacmiyle birçok eşyanızı kolayca sığdırabilirsiniz.

Audi A6

Audi A6: Lüks araç kategorilerinden araç kiralayıp güzel bir gezintiye çıkmak hep keyifli olmuştur. Audi’nin sedan karoserdeki parlayan yıldızı olan A6, iç dizaynıyla kendine aşık eden bir tasarıma sahip. Konforlu sürüşün yanında bagaj hacmiyle de dikkat çekiyor. 530 litrelik bagaj hacmi olan araç, birçok eşyanın rahat bir şekilde yüklenmesini sağlıyor.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Okumanızı Öneririz
En Son Yüklenenler