24.7 C
İstanbul
20 Haziran 2024
Renticar Araç Kiralama

Haziran Ayı Konser Takvimi

Hobi – LifestyleHaziran Ayı Konser Takvimi
Okuma Süresi: < 1 dakika


İşte o ay geldi! Yazın taptaze müjdesini bizlere veren haziran ayı. Bir yandan okulların kapanması bir yandan da yazın temiz sıcaklığıyla birlikte yaş fark etmeksizin hepimizin içi içine sığmıyor. Coşmak, eğlenmek istiyoruz. Güneşin yalnızca sıcaklığını değil, içimize kattığı enerjiyi de kalbimizde hissettiğimiz bu günlerin tadını çıkarmak için bir konser harika olmaz mıydı? İşte haziran ayı konser takvimi…

Geri Sayım “Selda Bağcan” için

Türk halkının yediden yetmişe sevdiği o isim Selda Bağcan, dillerden düşmeyen şarkılarını büyüleyici sesiyle söylemek için haziran ayında Eskişehir’de!

Yer: IF Performance Eskişehir / Eskişehir

Tarih: 3 Haziran 2022 Cuma

Saat: 20:00

6 Yılın Ardından Tekrar “Epica”

Tam 6 sene önce ülkemizde akıllarda iz bırakan bir konsere imza atan Hollandalı metal müzik grubu Epica, haziran ayında tekrar ülkemizde sevenleriyle buluşuyor. %100 Metal katkılarıyla gerçekleşecek olan konser metal müzik sevenlere şölen yaşatacak!

Yer: Küçükçiftlik Park / İstanbul

Tarih: 9 Haziran 2022 Perşembe

Saat: 18:30

2012 Eurovision Temsilcimiz “Can Bonomo”

2011 yılında çıkardığı ilk albümü “Meczup” sonrasında büyük ilgi toplayan ve Eurovision Şarkı Yarışması’nda Love Me Back” adlı şarkısıyla ülkemizi gururla temsil eden Can Bonomo İstanbul’da dinleyicileriyle buluşuyor.

Yer: Turkcell Vadi / İstanbul

Tarih: 11 Haziran 2022 Cumartesi

Saat: 21:00

Popun Kraliçesi Yıldız Tilbe

90’lı yıllarda çıkardığı “Delikanlım” albümü sonrasına büyük bir hayran kitlesi kazanmış olan Yıldız Tilbe, akıllardan silinmeyen şarkılarını seslendirmek için haziran ayında İstanbul’da

Yer: Turkcell Vadi / İstanbul

Tarih: 17 Haziran 2022 Cuma

Saat: 19:00

Bir Kadın Çizdik mi Manga?

Event Across Turkey’in klasiği hâline gelen uluslararası ödüllü projesi An Epic Symphony ülkemizin değerli rock gruplarından biri olan Manga’yı Night Flight Symphony Orchestra eşliğinde yeniden ağırlıyor.

Yer: Antalya Açık Hava Tiyatrosu / Antalya

Tarih 24 Haziran 2022 Cuma

Saat: 21:00

Siz yeni keşiflere açılırken RentiCar araç kiralama ihtiyaçlarınıza birbirinden farklı opsiyonlarıyla çözüm sunuyor. RentiCar’la Hayatın Tadı Yolda Çıkar!

Okumanızı Öneririz
En Son Yüklenenler