28.5 C
İstanbul
23 Temmuz 2024
Renticar Araç Kiralama

Home Office Çalışanlara Mekân Önerileri

KeşfetHome Office Çalışanlara Mekân Önerileri
Okuma Süresi: < 1 dakika

Home office çalışmanın birçok avantajı olabilir ancak aynı çatı altında yaşamak ve çalışmak, eğer ortam değişikliği yapmazsanız çok sıkıcı olabilir. Hatta yaratıcılığınızı dahi etkileyebilir ya da iş hayatınızın dışındaki yaşamınızı da zorlaştırmaya başlayabilir.

Aydınlık bir ortam, açık havada olmak, iş akışınıza enerji ve yeni düşünce getirebilir. Güneş ve temiz hava sunan bir yerde telefon görüşmeleri yapmak ya da evinizin dışında sizi motive edecek kapalı bir ortamda olmak size iyi gelecektir. Sizinle İstanbul’da home office çalışanların gidebileceği mekânları paylaşmak istedik.

Türk Alman Kitabevi & Kafe

Beyoğlu’nun en eski yapılarından biri olan Narmanlı Han’ın karşısında yer alır. Bu mekân, ortamıyla da sundukları nefis kahvelerle de çok beğeni topluyor. Konforlu oturma pozisyonunda iş yapabileceğiniz ortam, size kendinizi evinizin rahatlığında hissettirirken ayrıca evinizin rutininin dışına çıkmış olmanın da keyfini yaşatıyor. 1955 yılında kurulan kitabevi ziyaretçilerine tatlı-tuzlu yiyecek ve içecek imkânları da sunuyor.

Adres: Şahkulu, İstiklâl Cd. No:237, 34431 Beyoğlu/İstanbul

Walter’s Coffee Roastery

Breaking Bad dizisinden esinlenerek konseptlerini o doğrultuda tasarlayan mekân sahiplerinin İstanbul’da birkaç şubesi var. Kahvelerini dizinin ana karakterlerinden biri olan Walter White’ın laboratuvarında hazırlanmışçasına sunan ve kimyayı tüm tasarımlarına getiren mekân olma özelliği taşıyor. Moda şubesi, çalışma ortamı için en uygun yerler arasında.

Adres: Caferağa, Bademaltı Sk. No:21, 34710 Kadıköy/İstanbul

Minoa

Kitapların arasında çalışmanın getirdiği keyif ve onun en güzel eşlikçisi olan mis gibi kahveleriyle Minoa, en tercih edilir mekânlardan biri. Sessiz sakin 80 kişilik oturma kapasiteli 45 binden fazla kitabın bulunduğu bir mekân. Çalışırken mutlu hissettirecek mekânın yemekleri de çok lezzetli.

Adres: Vişnezade, Süleyman Seba Cd. No:52/A, 34357 Beşiktaş/İstanbul

Siz de çalışırken size ilham verecek mekânlar keşfedip bizimle paylaşabilirsiniz.

Okumanızı Öneririz
En Son Yüklenenler