28.5 C
İstanbul
23 Temmuz 2024
Renticar Araç Kiralama

Kahvaltının Tek Adresi: Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı

KeşfetKahvaltının Tek Adresi: Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı
Okuma Süresi: < 1 dakika


İster sabahın erken saatleri ister akşama doğru her daim kalabalık olan bu sokakta 30’dan fazla kahvaltıcı bulunuyor. Sokağın girişine geldiğiniz anda bile pişi kokuları etrafınızı sarmaya başlıyor. Bu hafta sonu bir değişiklik olsun, dışarıda kahvaltı edelim diyenler için işte Kahvaltıcılar Sokağı!

Siyah Cafe Breakfast

Çeşitliliği sebebiyle genel olarak en çok tercih edilen yerlerden biri olan Siyah Cafe Kahvaltı, iç dizaynıyla dikkat çekiyor. 2016 yıllarında epey ufak olan bu mekân sonrasında tadilata uğradı ve büyüdü. Balkonu, bahçesi ve iç mekânı ile her gün birçok müşterisine nefis kahvaltılar sunuyor. El yapımı süt reçellerini tatmanızı fazlasıyla tavsiye ederiz!

Adres: Sinanpaşa Mahallesi, Çelebioğlu Sk. Mete Apt, No:31/2, 34353 Beşiktaş/İstanbul

Peynir Ekmek Cafe & Kahvaltı

Köşedeki kahvaltıcı, işte Peynir Ekmek Cafe. Diğer mekânlara nazaran daha büyük olması ve renkli atmosferi sayesinde ilgi çeken mekânlardan biri. Karadeniz kahvaltısı gibi özel seçenekleri de bulunan bu kahvaltıcının bir pazar sabahınızı neşelendireceğine eminiz! Mıhlamasını şiddetle öneririz.

Adres: Sinanpaşa Mahallesi, No: Çelebi Oğlu Sk. No:14, 34353 Beşiktaş

Çakmak Kahvaltı Salonu

Kahvaltıcılar sokağının en eski mekânı olmasıyla bilinen Çakmak Kahvaltı Salonu, 2002 yılından beri sevenlerine nefis kahvaltılarıyla hizmet veriyor. Arka ve ön bahçesi bulunan bu mekânın samimi bir ortamı olduğunu söyleyebiliriz. Erzincanlı bir aile tarafından işletildiği için mekânın balı, tulum peyniri ve kavurma gibi ürünleri çok popüler. Buranın kavurmalı yumurtasını mutlaka deneyin, bağımlısı olacağınıza eminiz!

Adres: Sinanpaşa Mahallesi, Çelebi Oğlu Sk. No:8, 34353 Beşiktaş/İstanbul

Reçel Türevleri

Beşiktaş Kahvaltıcılar Sokağı’nın popüler mekânlarından biri olan Reçel Türevleri, isminden de anlaşılacağı üzere birbirinden lezzetli reçelleriyle meşhur. 41 farklı reçel çeşidi bulunan bu mekân, tatlı severler için gerçekten harika bir seçenek. Özellikle incir, ayva ve limon reçellerini denemenizi tavsiye ederiz.

Adres: Sinanpaşa, Şair Veysi Sk. No:1 D:31, 34357 Beşiktaş/İstanbul

Siz yeni keşiflere açılırken RentiCar araç kiralama ihtiyaçlarınıza birbirinden farklı opsiyonlarıyla çözüm sunuyor. RentiCar’la Hayatın Tadı Yolda Çıkar!

Okumanızı Öneririz
En Son Yüklenenler