19.5 C
İstanbul
27 Mayıs 2024
Renticar Araç Kiralama

Mayıs Ayı Etkinlik Rehberi

Hobi – LifestyleMayıs Ayı Etkinlik Rehberi
Okuma Süresi: 3 dakika


Mayıs’ta Ne Yapalım? Mayıs Ayı Etkinlik Rehberi


Baharın da gelmesiyle herkes kendini sokaklara atmış durumda. Dışarıya adımını atan hemen arkadaşlarına “Ne yapalım?” sorusunu soruyor. Bir kafede oturup arkadaşlarla sohbet etmek de keyifli tabi fakat farklı şeyler deneyimlemek de baharın neşesine neşe katıyor. İşte aynı şeyleri yapmaktan sıkılanlar için Türkiye’nin dört bir yanından “Mayıs’ta ne yapalım?” sorusuna cevap olacak etkinlikler…

Müziğin Keyfini Çıkar!

Yellowjackets


17 kez Grammy adaylığına girip 2 kez bu ödüle layık görülen ünlü caz grubu Yellowjackets bu sene ülkemize geliyor. 10 Mayıs Salı günü Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde gerçekleşecek bu konser özellikle caz severlerin gidilecekler listelerinde ilk sırada.

Chill-Out Festival


“Yeryüzündeki Cennet” ismiyle bilinen bu büyüleyici konser sizi elektronik müziğe doyurmaya geliyor. Müzik eşliğinde eğlenmeyi sevenlerin mutlaka gitmek isteyeceği bir etkinlik olan Chill-Out 15 Mayıs Pazar günü Kemer Country Club/ İstanbul’da gerçekleşecek.

Sahne Tutkunlarının Dikkatine!

Bir Delinin Hatıra Defteri


Tiyatro sanatında çok önemli bir yeri olan Erdal Beşikçioğlu, Bir Delinin Hatıra Defteri adlı gösterisiyle 5 Mayıs Perşembe günü Ankara Cüneyt Gökçer Sahnesi’nde sevenleriyle buluşuyor.

Sonraki tarihler ve konumlar:

6 Mayıs Cuma-Cüneyt Gökçer Sahnesi/ Ankara

20 Mayıs Cuma Bostancı Gösteri Merkezi/ İstanbul

25 Mayıs Çarşamba Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu/ İzmir

27 Mayıs Alanya Açıkhava Tiyatrosu/ Antalya

Tolga Çevik – Tolgshow


Türkiye’nin stand-up gösterileri konusunda öne çıkan isimlerinden biri olan Tolga Çevik, mayıs ayında da kaliteli mizahını sevenlerine sunmak için hazırlanıyor.

13 Mayıs Cuma Bostancı Gösteri Merkezi/ İstanbul

26 Mayıs Perşembe İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu/ İzmir

27 Mayıs Cuma Denizli Açıkhava Sahnesi/ Denizli

29 Mayıs Pazar Antalya Açıkhava Sahnesi/ Antalya

Baba Kız


Usta oyuncu Müjdat Gezen, kızıyla birlikte kendi kaleminden olan oyununu seyirciye sunuyor.


6 Mayıs Cuma Aydın Kültür Merkezi/Aydın

7 Mayıs Cumartesi Torbalı Belediyesi Kültür Merkezi/İzmir

8 Mayıs Pazar Bodrum Marmara Koleji AKM/Bodrum

13 Mayıs Cuma Bostanlı Suat Taşer Salonu/İzmir

15 Mayıs Pazar Mall Of Antalya/Antalya

16 Mayıs Pazartesi Atatürk Kültür Merkezi Aspendos Salonu/Antalya

Dijital Sanatta Şimdi: Alternatif Gerçeklikler + NFT


24 sanatçının çalışmalarının sergileneceği bu sahnede sanatın dijital hâli konuşuluyor. Gündemdeki sanat konularının çalışmalarını içeren bu sergide aynı zamanda son dönemlerde epeyce duyduğumuz NFT için de bir bölüm yer alıyor.

7 Mayıs Cumartesi Akbank Sanat/ İstanbul

Pik-Nik”22


Türkiye’nin birçok farklı yerinden restoranların ve barların tezgâh açacağı Pik-Nik”22 festivalinde ünlü dj’lerin canlı müzik performansları eşliğinde atölyeler gerçekleşecek. “Etkinlikler bana çok uzakmış!” diye üzülme! RentiCar ile bu etkinliklere katılmak çok kolay. Sen de hemen RentiCar’ın web sitesinden kendine en uygun ve en konforlu aracı kirala, hiçbir etkinliği kaçırmadan baharın tadını çıkar!

Siz yeni keşiflere açılırken RentiCar araç kiralama ihtiyaçlarınıza birbirinden farklı opsiyonlarıyla çözüm sunuyor. RentiCar’la Hayatın Tadı Yolda Çıkar!

Okumanızı Öneririz
En Son Yüklenenler