19.7 C
İstanbul
27 Mayıs 2024
Renticar Araç Kiralama

Mazda Yenilenen Müzesi ile Karşınızda

Hobi – LifestyleMazda Yenilenen Müzesi ile Karşınızda
Okuma Süresi: < 1 dakika


Mazda severler ve araba meraklıları için harika bir haber olan Japon markası Mazda’nın müzesi, ciddi bir restore aşamasından geçerek kapılarını ziyaretçilerine tekrardan açtı. Yenilenmiş olan platformda Mazda severleri ve keza araba meraklılarını dingin bir ışık eşliğinde ahşap bir düzenek karşılıyor. Bu tasarımın aksine Mazda son DNA’sı ile iç ve dış tasarım anlamında çarpıcı şekilde öne çıkıyor. Müzede 10 adet sergi alanı bulunuyor. Mazda müzesi gelen ziyaretçilerine geçmiş 100 yılın otomobillerini ve gelecek 100 yılın Mazda vizyonunun ön gösterimi kapsamında teknolojiler ve konseptler sunuyor. Müze, Japonya’nın Hiroşima kentinde ziyaretçilerini bekliyor.

Müze Online Ziyaret Edilebiliyor

Temaları birbirinden farklı 10 adet sergi alanı bulunan Mazda müzesini online portal üzerinden ziyaret etme olanağı da var. Bir Japon markası olan Mazda’nın, geçmiş 100 yılda otomobil severlere sunduklarını sergilemenin yanı sıra gelecek 100 yılda otomobil tutkunlarını nelerin beklediğini de online görebilirsiniz.

Yarış motorları

90’lı yılların en çok tutulan Mazda modellerinden motor sporlarında başarı kazanmış yarış otomobilleri sergide yerlerini almış.

Tüm bunların yanı sıra otomobil severler için en güzel tarafı; müze girişinde güncel Mazda modelleri deneyimlenebilecek. Buna ek olarak da ziyaretçiler fabrika turunda montaj hattını da gezebilecek. Ayrıca müze gezi esnasında İngilizce veya Japonca dil tercihinde bulunma şansınız da var.

Son olarak; ziyaretçilerin oturup dinlenebilecekleri ve markayı dijital ortamda daha yakından tanıyabilecekleri bir bölüm de var. Mazda tutkunları ve otomobil severler için mutlaka görülmesi gereken müzeler arasında ilk sıralarda.

Siz yeni keşiflere açılırken, RentiCar araç kiralama ihtiyaçlarınıza birbirinden farklı opsiyonlarıyla çözüm sunuyor. RentiCar’la Hayatın Tadı Yolda Çıkar!

Okumanızı Öneririz
En Son Yüklenenler