19.7 C
İstanbul
27 Mayıs 2024
Renticar Araç Kiralama

Nisanda Ne Yapalım?

KeşfetNisanda Ne Yapalım?
Okuma Süresi: 2 dakika

Nisan ayı özellikle kültür ve sanat etkinlikleri açısından oldukça dolu dolu bir gündemle merhaba diyor. Baharın bu en güzel ayında yapılacak, görülecek, deneyimlenecek tüm etkinlikleri sizin için derledik. Planlarınızı yapın, aracınızı kiralayın ve ülkenin dört bir yanındaki birbirinden keyifli etkinliklerden sizin için en uygun olanına bir bilet alın.

Sahne Sanatları

Monica Bellucci – Lettres et Mémoiresby Maria Callas – 21-22 Nisan

Dünyaca ünlü yıldız, bir döneme damgasını vuran güzel Monica Bellucci İstanbul’da!

“Lettres et Mémoiresby Maria Callas” okumalarını seslendirmek üzere ilk kez aralık ayında ülkemizi ziyaret eden ünlü sanatçı, 21 – 22 Nisan tarihleri arasında Zorlu PSM’de tekrar Türk izleyiciyle buluşuyor.

Tolgshow Türkiye Turnesi

Uzun yıllardır çok büyük bir ilgiyle izlenen TV 8’deki programın canlı konuğu olma fırsatını yakalamak isterseniz Tolga Çevik’in Tolgshow turne takvimine mutlaka göz atın.

  • 8-9 Nisan, Ankara Yenimahalle KM
  • 15 Nisan, Kocaeli Kongre Merkezi
  • 21 Nisan, Mersin Yenişehir Bld. AKM
  • 22 Nisan, Konya Selçuklu KM
  • 23 Nisan, Kayseri Erciyes KM

Ağaçtaki Kızın Hikâyesi – 5-16-23 Nisan


İstanbul’un son yıllardaki en gözde sahnelerinden DasDas’ta, Şebnem İşigüzel’in aynı adlı romanından uyarlanan Ağaçtaki Kız’ın Hikâyesi sahne alıyor.

Sinema

İstanbul Film Festivali – 8-19 Nisan


Pandemi sürecinde uzak kaldığımız, şehrin en önemli etkinliklerinden İstanbul Film Festivali, bu yıl seyirciyle tekrar buluşuyor!

Fantastik Canavarlar – 15 Nisan


Fantastik edebiyatın yaşayan en önemli isimlerinden J. K. Rowling’in Fantastik Canavarlar serisinin üçüncü filmi The Secrets of Dumbledore 15 Nisan’da vizyona giriyor.

Diğer Etkinlikler

Marc Buronfosse – 1 Nisan

İzmir Fransız Kültür Merkezi’nde, Marc Buronfosse ve ekibi, Aegean Nights “A Smyrna Story” konseriyle müzikseverlere merhaba diyor.
Yer: İzmir Fransız Kültür Merkezi

Claire Huangci Konseri– 14 Nisan


Dünyaca ünlü piyanist Claire Huangci, 14 Nisan’da Sakıp Sabancı Müzesi’nde müzikseverlerle buluşuyor.

İzmir Çikolata ve Tatlı Festivali –22-23-24 Nisan

İzmir’de ağzınızı tatlandıracak bir etkinlik: İzmir Çikolata ve Tatlı Festivali. İzmir Arena’da gerçekleşecek etkinlik, 3 gün sürecek.

Siz yeni keşiflere açılırken RentiCar araç kiralama ihtiyaçlarınıza birbirinden farklı opsiyonlarıyla çözüm sunuyor. RentiCar’la Hayatın Tadı Yolda Çıkar!

Okumanızı Öneririz
En Son Yüklenenler