24.7 C
İstanbul
20 Haziran 2024
Renticar Araç Kiralama

Bolu’da Doğa ile Baş Başa Kalabileceğiniz Oteller

KeşfetBolu’da Doğa ile Baş Başa Kalabileceğiniz Oteller
Okuma Süresi: 2 dakika

Doğa ile baş başa konaklama: Bolu

Doğa ile baş başa Bolu

Doğanın dinlenmek ve yenilenmek üzere uykuya hazırlandığı mevsimdir sonbahar. Her bir yanda sarı, kırmızı, turuncu yaprakların süzüldüğü, etrafın bembeyaz örtüye bürünmeye hazırlandığı, kartpostallara konu olabilecek güzellikte harika bir manzara sunan, yılın en romantik mevsimidir aynı zamanda.

Sizlere, bu romantik mevsimin en güzel kareleriyle bezeli, rüya gibi bir destinasyon ve bu destinasyonda doğayla iç içe huzur dolu günler geçirebileceğiniz birkaç konaklama önerisi sıraladık. Gelin, Bolu’da doğa ile iç içe konaklama alternatiflerimize birlikte göz atalım.

Abant Pelit Restaurant ve Bungalov

Abant Pelit Restaurant ve Bungalov

Odaların ahşaptan inşa edildiği otelin, yalnızca görüntüsü bile fazlasıyla insanı cezbediyor. 8 odalı bu otelin her bir odası, dekorasyonu ve manzarasıyla huzur vadediyor. Restoranıyla da dikkat çeken otel, serpme köy kahvaltısındansac tavaya, geniş bir yelpazede zengin bir gastronomi deneyimi vadediyor.

Adres: Merkez, 14100 Ömerler/Merkez/Bolu
🌿ABANT PELİT 🌿 (@abantpelitbungalow) • Instagram fotoğrafları ve videoları

Abant Villa Otel

Abant Villa Otel

Muhteşem doğa manzarasının içinde yeni bir otel olarak göze çarpan Abant Villa Otel, 7 odadan oluşuyor. Doğallığın ön plana çıktığı mekânda, organik ürünlerden oluşan kahvaltı oldukça beğeniliyor. Çocukların gönlünce koşup oynayabilecekleri geniş yeşil alan, oteli çocuklu aileler için de ideal bir seçenek haline getiriyor.

Adres: Akçaalan Mevkii, Abant Yolu, Köyiçi 8.Km, 14300 Merkez/Bolu
Abant Villa Otel (@abantvillaotel) • Instagram fotoğrafları ve videoları

Çampınarı Doğa Evleri

Çampınarı Doğa Evleri

Mengen’de bungalov evlerin ormanla iç içe, ahenkle dağıldığı son derece şık bir mekân. Sanki bir ağaçkakanın doğada kendine açtığı sevimli bir yuva gibi doğayla uyumlu olan Çampınarı Doğa Evleri, sadelik ve konforu bir arada sunuyor. Personelin ilgi ve güleryüzüyse misafirlerine kendilerini evlerinde hissettiriyor.

Adres: HacıahmetlerKöyü Aşağı Mahalle No:19, 14840 Hacıahmetler/Mengen/Bolu
ÇamPınarı Doğa Evleri (@mengencampinari) • Instagram fotoğrafları ve videoları

Habitat Mesire Bungalov Evleri

Habitat Mesire Bungalov Evleri

Yedigöller Milli Parkı’nda konaklayabileceğiniz tek adres, Habitat Mesire Bungalov Evleri. Bölgedeki tek konaklama alternatifi olan mekân, 18 bungalov evi ile yaklaşık 100 kişilik hizmet kapasitesine sahip. 6 kişiye kadar oda seçenekleri bulunan otel, doğayla iç içe keyifli bir hafta sonu için ideal mekânlar arasında yer alıyor.

Adres: Yedigöller Yolu, 81952 Merkeşler/Yığılca/Düzce
Habitat Mesire Yerleri (@yedigollermillipark) • Instagramphotosandvideos

Okumanızı Öneririz
En Son Yüklenenler