24.7 C
İstanbul
20 Haziran 2024
Renticar Araç Kiralama

Tentelerin Altındaki Lüks Hayat: Sosyete Pazarı

RentiCarTentelerin Altındaki Lüks Hayat: Sosyete Pazarı
Okuma Süresi: < 1 dakika


Sosyete pazarı kavramı uzun yıllardır var ve çok fazla rağbet gören bu konseptin birçok örneği hem ülkemizin hem de İstanbul’un dört bir yanında yer alıyor. Birbirinden özel, çoğu zaman mağazalardaki örneklerine kıyasla “bedava” sayılabilecek fiyatlarda lüks markalarda ürünün, dahası rengârenk onlarca farklı seçeneğin, özgün ve her yerde rastlayamayacağınız ender parçaların bulunabildiği İstanbul’un sosyete pazarlarını sizin için inceledik.

Yeşilköy Sosyete Pazarı


Sosyete pazarı dendiğinde ilk akla gelen pazar şüphesiz Yeşilköy Sosyete Pazarı. Türünün ilklerinden olan Yeşilköy Sosyete Pazarı, Florya – Yeşilköy arasında yer alıyor ve çarşamba günleri kuruluyor. Kozmetikten giyime, aksesuardan takıya, onlarca farklı ürünün en lüks ve en uygun fiyatlılarına ulaşabileceğiniz Yeşilköy Sosyete Pazarı, meraklısının mutlaka ziyaret etmesi gereken pazarlardan.

https://goo.gl/maps/7C7X4oDS6CZGMA1U9

Ulus Sosyete Pazarı


Gerçek anlamda “sosyete pazarı” olan Ulus Pazarı, ihraç fazlası ürünlerin satıldığı ve yalnızca İstanbulluların değil, tüm Türkiye’nin ilgisini çeken oldukça popüler bir pazar. Eskiden Akmerkez karşısında kurulan Ulus Pazarı, bugün perşembe ve pazar günleri, Levazım Mahallesi’nde kuruluyor. Ulus Pazarı aynı zamanda “Her şey 1 lira” konseptinin ilk kez hayat bulduğu pazar olma özelliği taşıyor.

https://goo.gl/maps/oN3d4tMmHWegsch6A

Kadıköy Sosyete Pazarı


Tarihî Salı Pazarı olarak da bilinen Kadıköy Sosyete Pazarı, cuma günleri kurulan ve belki de yüz binlerin ziyaret ettiği oldukça büyük bir pazar. Yalnızca kıyafet değil, çanta, ayakkabı, cüzdan, kemer gibi aksesuarların en güzel örneklerinin de ulaşılabildiği pazarda perde, halı, kumaş vb. birçok dokuma ve tekstil ürününü bulmak mümkün.

https://goo.gl/maps/orsUBNCyf15P75j98

Beylikdüzü Sosyete Pazarı


Perşembe günleri kurulan Beylikdüzü Sosyete Pazarı, birçok ünlü markanın ürünlerine çok uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz, bu anlamda şehrin en popüler pazarlarından biri. Keyifli bir atmosfer ve güler yüzlü, neşeli tezgâhtarlarla bambaşka bir dünya olan Beylikdüzü Sosyete Pazarı, şehrin genç ancak bir o kadar da popüler sosyete pazarlarından biri.

https://goo.gl/maps/jqjeMZjTb8676g929

Siz yeni keşiflere açılırken RentiCar araç kiralama ihtiyaçlarınıza birbirinden farklı opsiyonlarıyla çözüm sunuyor. RentiCar’la Hayatın Tadı Yolda Çıkar!

Okumanızı Öneririz
En Son Yüklenenler